GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zarządzanie nieruchomością komercyjną
  • Bieżący kontakt z najemcami
  • Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców
  • Organizacja przetargów na usługi i serwisy
  • Przygotowanie budżetów OPEX oraz CAPEX, analiza kosztów
  • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości
  • Raportowanie w języku polskim i angielskim
  • Weryfikacja dokumentacji formalno – prawnej oraz technicznej dotyczącej nieruchomości

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi: minimum 4 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w skutecznym rozwiązywaniu problemów
  • Zdolność do pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając na link: ZN/WRO/06/2017
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.