ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wspieranie pracy administracyjnej działu
  • Organizowanie podróży służbowych dla pracowników działu;
  • Zarządzanie korespondencją działu i polityką przesyłek kurierskich;
  • Koordynowanie obsługi mailingów do klientów oraz korespondencja okazjonalna (np. kartki świąteczne);
  • Zarządzanie bazą danych działu i jej aktualizacja;
  • Kontaktowanie się z klientami, urzędami, bankami w celu pozyskiwania potrzebnych informacji na temat rynku oraz nieruchomości;
  • Asystowanie pracownikom działu w organizacji spotkań z klientami oraz utrzymywaniu relacji z klientami;
  • Kontaktowanie się i współpraca z biurami regionalnymi;
  • Asystowanie w innych czynnościach zleconych przez pracowników działu odpowiednio do zapotrzebowania.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji, ofert i innych dokumentów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (Power Point, Word, Excel)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Samodzielność, pomysłowość, dokładność i systematyczność w działaniu
  • Mile widziana osoba z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwości rozwoju zawodowego – określone ścieżki kariery;
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie;
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy;
  • Benefity – opieka medyczna, pakiet Multikafeteria Benefit

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: katarzyna.turula@colliers.com
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości e-mail: ADW/11/2015

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.