Poszukujemy testera do naszego zespołu programistów!
Pracujemy dla wewnętrznego klienta tworząc dla niego system CRM oraz ukierunkowane na biznes rozwiązania webowe. Pracujemy w SCRUM. Testujemy nasze aplikacji jednostkowo i funkcjonalnie.
Chcesz nas wspomóc swoim doświadczeniem? Aplikuj!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie i utrzymywanie przypadków testowych aplikacji
  • Dbanie o jakość aplikacji
  • Szukanie i zgłaszanie błędów

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku testera
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Znajomość narzędzi do testów (Selenium lub podobne)Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zadaniami (JIRA lub podobne)
  • Spostrzegawczość, otwartość

  • MILE WIDZIANE:

    • Praktyczna znajomość BDD
    • Doświadczenie w pracy w Agile
    • Znajomość Continous Integration
    • Wiedza z zakresu sposobu działania REST API

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy przy projekcie o zasięgu europejskim
    • Bardzo duży wpływ na sposób zapewniania jakości oprogramowaniu
    • Otwarty na propozycje nowych rozwiązań zespół
    • Brak narzuconego z góry stacku technologicznego – zespół decyduje czego używa
    • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (max 2 dni/tyg)
    • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Możliwość uczestnictwa w konferencjach oraz płatnych szkoleniach
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym), opiekę medyczną, pakiet kafeteryjny Benefit

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając na link: TESTER

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.