Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa recepcji
  • Obsługa korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich
  • Przyjmowanie i obsługa gości firmy
  • Obsługa spotkań biznesowych
  • Dbanie o reprezentacyjny charakter recepcji
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Wsparcie działu administracji w pracach administracyjno- biurowych

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w tracie studiów (zatrudnienie na pełny etat)
  • Jesteś miłą osobą o dobrej prezencji i pozytywnym nastawieniu
  • Posiadasz umiejętności organizacyjne
  • Masz dobrą znajomość programów z pakietu MS Office
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Co oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając na link: RECEPCJA

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.