Programista PHP

Poszukujemy programisty do naszego zespołu!
Pracujemy dla wewnętrznego klienta tworząc dla niego system CRM oraz ukierunkowane na biznes rozwiązania webowe. Używamy PHP 7.1, Symfony (3.0+), TWIG, Doctrine, RequireJS, EmberJS, SASS, GIT, Bamboo, JIRA, Scrum, PHPStorm, ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje nowych narzędzi. Piszemy backend w Symfony 3+ na PHP 7.1, cały nowotworzony front tworzony jest w Emberze, mamy jeszcze trochę Twiga, ale docelowo wszystko będzie w Emberze. Testujemy nasze aplikacji jednostkowo i funkcjonalnie. Pracujemy na Linuxie. Chcesz nas wspomóc swoim doświadczeniem? Chcesz się czegoś nauczyć i nabrać doświadczenia?Aplikuj!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie nowych modułów do rozwijanego systemu CRM
  • Utrzymywanie istniejących modułów CRM i stron firmowych

WYMAGANIA:

  • Swoboda pracy w PHP
  • Znajomość zasad OOP i sposobu działania framework’ów MVC
  • Co najmniej dobra znajomość Symfony Framework
  • Umiejętność tworzenia API opartych o JSON
  • Dobra znajomość narzędzi do testów jednostkowych i funkcjonalnych (preferowany PHPUnit 5.5+)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego poszukiwania informacji
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość frameworków JS (np. Angular, Ember, React)
  • Znajomość HTML + CSS + JS zgodna z aktualnymi standardami
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji
  • Znajomość aplikacji do zarządzania projektami
  • Doświadczenie w pracy w Scrumie

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy przy projekcie o zasięgu europejskim
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach programistycznych (uczestniczymy w SymfonyCon, 4developers, FrontTrends, ale dla Ciebie mogą być inne jeśli chcesz) oraz płatnych szkoleniach
  • Otwarty na propozycje nowych rozwiązań (narzędziowych i programistycznych) zespół
  • Brak narzuconego z góry stacku technologicznego – zespół decyduje czego używa
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B, opiekę medyczną, pakiet kafeteryjny Benefit

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: katarzyna.turula@colliers.com
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości e-mail: PHP/03/2017

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.