Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i analiz finansowych dotyczących wynajmu powierzchni komercyjnych
  • Udział w przygotowywaniu analiz rynku nieruchomości przemysłowych oraz projekcji wyników finansowych nieruchomości
  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów informacyjnych dla klientów
  • Wyszukiwanie informacji dotyczących powierzchni magazynowych
  • Drobne tłumaczenia (ENG-PL, PL-ENG)
  • Inne zadania zlecone przez pracowników Działu Wynajmu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (minimalny wymiar praktyk to 32h/tydzień)
  • Mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu podobnych obowiązków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Zdolność dobrego planowania i organizacji pracy
  • Samodzielność
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych w międzynarodowej firmie
  • Szansa na dalszy rozwój zawodowy
  • Elastyczne godziny odbywania praktyk
  • Szeroki wachlarz zadań
  • Miłą i przyjazną atmosferę praktyk

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając na link: PRAKTYKI

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.