ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie badań polegających na obserwacji wykorzystania przestrzeni biurowej
  • Obserwowanie pracowników w czasie pracy
  • Raportowanie swoich spostrzeżeń

WYMAGANIA:

  • Absolwenci lub/i studenci kierunków: psychologia, socjologia i pokrewnych
  • Mile widziane doświadczenie przy przeprowadzaniu podobnych badań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Zdolność dobrego planowania i organizacji pracy, punktualność
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Zdolności interpersonalne
  • Pełna dyspozycyjność od pon. do piątku w godzinach 8-18

OFERUJEMY:

  • Możliwość udziału w ciekawym projekcie badawczym (czas trwania od 2 tygodni do 1 miesiąca)
  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę tymczasową
  • Możliwość udziału w podobnych projektach w przyszłości
  • Miłą i przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: katarzyna.turula@colliers.com
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości e-mail: OBS/05/2017

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.