ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie materiałów marketingowych
  • Projektowanie broszur, ulotek, logo, systemów identyfikacji wizualnej, prezentacji
  • Projektowanie materiałów online: emailingi, strony www, bannery
  • Przygotowanie materiałów do druku

WYMAGANIA:

  • Doskonała znajomość Adobe In Design, Photoshop i Illustrator
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Adobe Premiere
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 3 lata
  • Kreatywność
  • Duże zainteresowanie i zrozumienie procesu projektowania marki
  • Umiejętność wykorzystania odpowiedniego narzędzia do danego projektu
  • Zrozumienie projektu i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku
  • Umiejętność pracy w środowisku PC
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia
  • Benefity – opieka medyczna, pakiet multikafeteria, w tym sportowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: katarzyna.turula@colliers.com
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości e-mail: GD/08/2017

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.