ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wystawianie faktur
  • Sporządzanie zestawień i rozliczeń
  • Analiza realizacji budżetów operacyjnych i marketingowych
  • Przygotowywanie kalkulacji zabezpieczeń umów najmu
  • Kalkulacja waloryzacji stawek czynszu
  • Ścisła współpraca z działami księgowości klientów
  • Przygotowywanie raportów finansowych dla klientów oraz na potrzeby działu
  • Sporządzanie dokumentacji finansowej dla Działu Zarządzania Nieruchomościami
  • Kontrola procesu windykacji należności i zabezpieczeń najemców

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w finansach (doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość procesu wystawiania faktur
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu YARDI

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając na link: FINANCE

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.