ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY:

  • przygotowywanie planów funkcjonalnych przestrzeni biurowych
  • pomoc przy projektowaniu przestrzeni biurowych od koncepcji po realizację
  • przygotowywanie grafik i schematów do prezentacji

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura i urbanistyka (ewentualnie ostatnie lata studiów plus konieczny staż w biurze projektowym)
  • posiadasz min. roczny staż pracy w biurze projektowym (mile widziane jest doświadczenie przy projektach wnętrz biurowych)
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim
  • biegle znasz program Autocad
  • dobrze znasz programy pakietu MS Office
  • znasz programy Photoshop i Indesign z pakietu Adobe
  • mile widziana znajomość programu Sktechup (+Vray) oraz 3ds max (Vray)
  • dobrze organizujesz swój czas pracy
  • jesteś kreatywny i zaangażowany oraz dokładny w wykonywaniu powierzonych zadań

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

  • możliwość pracy przy realizacjach ciekawych projektów wnętrz biurowych
  • pracę nad ciekawymi projektami w biurze w centrum Warszawy
  • kreatywną pracę i świetną atmosferę
  • odpowiedzialne zadania w międzynarodowej firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz porfolio na adres e-mail: katarzyna.turula@colliers.com
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości e-mail: AS-ACH/02/2017

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.