Fit-out koordinátor

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • a társaság érdekeinek képviselete és érvényesítése a beruházási munkák (elsősorban irodakialakításokon) vállalkozásba adása és a kivitelezések végrehajtása során;
  • projektterv készítése, a projektek időbeli, pénzügyi ütemezése;
  • a beszerzési- és közbeszerzési tendereken, szerződéses tárgyalásokon való közreműködés, részvétel a beszerzési eljárásokban, árajánlatok kiértékelése, a vállalkozói szerződések előkészítése;
  • közreműködés a tervezés- és engedélyeztetés folyamatában;
  • kapcsolattartás a különböző hatóságokkal, közművekkel, vállalkozókkal és az ügyfelekkel;
  • a kivitelezések határidőre, a jóváhagyott terv szerinti műszaki tartalomnak és a vonatkozó jogszabályi előírásoknak megfelelően történő lebonyolítása, a szükséges intézkedések meghozatala;
  • projektben résztvevő külső és belső szereplők munkájának koordinálása, irányítása és ellenőrzése;
  • határidők és költségvetés nyomon követése, illetve betartása/betartatása;
  • rendszeres előrehaladási és pénzügyi jelentési kötelezettség, a feladatokhoz kapcsolódó dokumentálás, adminisztráció.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat, elsősorban irodakialakítások területén
  • folyékony angol nyelvtudás
  • megbízható Word, Excel és CAD ismeretek (Archi-CAD / Auto-CAD)
  • kiváló egészségi állapot és alkoholmentesség
  • nagyfokú terhelhetőség
  • határozott, magabiztos fellépés és jó kommunikációs készség
  • képesség önálló munkavégzésre
  • precizitás, megbízhatóság
  • projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Az angol vagy magyar nyelvű önéletrajzokat a kinga.kovacs@colliers.com e-mail címre várjuk.